ברידג’ – להתחיל לשחק עכשיו, צעד צעד, במהירות ובקלות

להורדה מיידית של המדריך
בו תוכלו לגלות את הסודות של משחק הברידג’ ולמה הוא מרתק מליוני שחקנים צעירים ומבוגרים ברחבי העולם

מאת: תמר גורביץ, מורה מוסמכת לברידג’

מדריך מיוחד: ברידג' - מתחילים לשחק עכשיו

שלום לך,

מעולם לא דיברנו על זה אבל אני יודעת שני דברים עליך:

  1. אתה מחפש תחביב חוויתי מעניין ומרתק.
  2. אתה אוהב לפתור בעיות שדורשות שימוש בראש.  סודוקו?  תשבצי הגיון? תשבצים רגילים? חידות בלשיות?  שחמט?  פאזלים?  חידונים? או כל דרך כיפית אחרת שמאתגרת את המחשבה.

 שמי תמר ואני נתקלתי במשחק הברידג’ לגמרי במקרה והתאהבתי מיד. חברה טובה הזמינה אותי לאחד ממועדוני הברידג’ לקבל מספר שיעורים בחינם. אז עוד לא הבנתי איזו מתנה  גדולה קיבלתי.

 באותה תקופה עזבתי את עבודתי במשרד עורכי דין בכפר סבא וטרם התחלתי עבודה חדשה, לפיכך החלטתי “שזה נשמע לי מעניין לבדוק”.

הרגשתי מוזר, כי חשבתי שרק אנשים שהגיעו לפנסיה יכולים להרשות לעצמם ללמוד ברידג’ ושמטרת המשחק היא בילוי חברתי, אך ורק למי שאין לו משהו יותר טוב או מועיל לעשות בזמנו.

בעצם הייתה לי בראש תמונה של משחק לג’נטלמנים וליידיס אנגליים או של חטיארים בבית אבות.

איזו טעות, איזה דעה קדומה שגויה !!!

מהר מאד גיליתי להפתעתי משחק מעניין ומאתגר, משחק שהוא בעצם ספורט, ספורט לאיבר החשוב ביותר בגופנו – המוח.

החלטה ראשונה שעשיתי הייתה ללמוד את המשחק לעומק ולרוחב וכמה שיותר מהר וכך עשיתי בהנאה מרובה.

החלטה שנייה שלי הייתה להפיץ את הבשורה, כדי שעוד הרבה אנשים יוכלו ליהנות מהמשחק ובמשך שנים רבות ככל האפשר ולהינות גם מתוצאת הלוואי הברוכה של שמירה על תפקוד גבוה של תהליכי הניתוח והחשיבה של המוח  וחידוד  הזכרון שלהם, מבלי בכלל לעשות מאמצים ותרגילים מיוחדים.

משחק הברידג’ הוא מקור בלתי נדלה להנאה ושמירה על ה”גלגלים” שלא יחלידו. יש פתגם באנגלית שאומר: use it or lose it, ואני בטוחה שאתה ממש לא רוצה “לאבד את זה”.

לאחר שהספקתי לצבור אלפי שעות משחק בפועל, בתוספת מספר לא מבוטל של קורסים, ספרים, מאמרים בנושא וניתוחי משחקים שבלעתי ברעבתנות, החלטתי למזלך לכתוב את הספר שלפניך, כדי לקרב ולאפשר לך ולעוד הרבה אנשים למצוא הנאה ואתגרים במשחק, תוך כדי הפעלה ספורטיבית של המוח שלך כבר עכשיו, מיד, עוד הרבה לפני שתצא לפנסיה.

גם בברידג’, בדומה לעיסוק בכל ספורט אחר, ככול שתתחיל לשחק ברידג’ בגיל מוקדם יותר, כן תוכל  להעמיק את שליטתך במשחק בקלות רבה יותר ולהצליח להגיע לרמות גבוהות יותר של משחק והנאה.

כמו שלא יעלה על דעתך לחכות לגמלאות כדי לעשות כושר גופני, לרוץ, לרקוד או כל ספורט אחר,

כך גם אין להמתין להדרדרות הכישורים המוחיים כדי להתחיל ולתרגל את מוחך.

 אבל אף פעם לא מאוחר להתחיל! 

וחוץ מזה… למה צריך לחכות לגמלאות כדי ליהנות ?????

 התחל לשחק ברידג’ עכשיו

 

איך המדריך שלי עומד
לעזור לך… להתחיל לשחק ברידג’ עכשיו

ולהתחיל כבר היום לנצל את כל היתרונות של המשחק

לאורך השנים, ככל שהתקדמתי בברידג’ שחקתי ונהניתי ואף גיליתי להפתעתי ששיפרתי את הזיכרון שלי, חשתי תשוקה גדולה לשתף בתגלית שלי אנשים רבים ככל האפשר ולעזור להם ללמוד את המשחק. חברים ובני משפחה ביקשו ממני ודחפו אותי לכתוב מדריך מסודר על משחק הברידג’, אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן ואני מוכנה לחלוק את המדריך הזה איתך.

בתוך המדריך שלי, תגלה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל לשחק כבר עכשיו ברידג’. המדריך כולל כ-50 עמודים – מדריך תכליתי, ללא  תכנים בלתי רלוונטיים רק כדי לגרום לו להיות עבה יותר – הוא מלא במידע שתוכל להשתמש בו במיידית!

מעט האנשים, שכבר היתה להם הזדמנות לראות את המדריך הזה שלי, אמרו לי שהמידע שנמצא בו שווה מאות ואלפי שקלים ושאני צריכה למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, שלא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצבת גרפית. אם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז אולי זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש מידע איכותי וטוב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו בעל ניסיון רב במשחק הברידג’,  אני בהחלט יכולה לסייע לך! המדריך הזה שלי, ישנה את כל תפיסתך על משחק הברידג’. אתה תגלה במשחק עולם ומלואו.

הנה כמה מהדברים שתוכל למצוא בתוך המדריך:

  • תלמד להכיר מקרוב את אחת הדרכים הטובות והמהנות ביותר “לשמן את הגלגלים” ולדאוג לכושר של המוח שלך באמצעות משחק הברידג’
  • תכיר את הטרנדים החדשים ביותר בעולם הברידג’
  • תלמד את שפת הברידג’ שהיא השיטה החשובה ביותר כדי להבטיח את התקשורת ושיתוף הפעולה בין השותפים
  • תקרא בו על המיתוס הגדול על משחק הברידג’ ולמה בעצם הוא לא נכון
  • תמצא בו מספר אסטרטגיות שיעזרו לך לזכות במשחק
  • תלמד בעזרתו איך להימנע מטעויות שלך ומלכודות של המתחרים
  • והכי חשוב תגלה ותכיר מקרוב משחק מרתק ומאתגר, שיגרום לזכרון שלך להשתפר מעצמו בדרך מבלי שתצטרך לעשות משהו מיוחד מלבד לשחק ברידג’

נשמע כיף, לא ?

למה המדריך שלי למשחק הברידג’

מתאים לאנשים כמוך וכמוני

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיחה לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולקת איתך במדריך זה מתאימים לך, מתאימים לבני משפחה שלך ואפילו מתאימים לחברים שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מרכישתך, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה :-)

אחד מהחברים שלי אמר לי לאחרונה: “שהדרך בה אני מסבירה את כללי המשחק  היא פשוטה ובהירה אפילו לאנשים שלא שמעו או למדו מעולם ברידג'”.

ההשקעה שלך במדריך המיוחד שלי היא 15 (חמישה עשר) שקלים חדשים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוונת להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב. בינתיים אני מציעה לך אותו (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 15 (חמישה עשר) שקלים חדשים בלבד, לפי התנאים הבאים:

קרא אותו והתחל לתרגל את הכתוב בו בפועל ולאחר מכן תכתוב לי תגובה  בבלוג שלי , כיצד המדריך שלי סייע לך להתחיל ולשחק ברידג’ . זה כל מה שאני מבקשת ממך.  אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שכתבתי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחץ על כפתור הרכישה: “תן לי את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

הורדה מיידית

איך “להתחיל לשחק ברידג’ עכשיו”
קח אותו היום במחיר של 15 שקלים חדשים בלבד
לזמן מוגבל בלבד

 

עדין לא בטוח אם כדאי לך להוציא 15 שקלים על המדריך? המשך לקרוא!

אני יכולה להבין למה אתה רוצה להיות זהיר. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, אתה לא ממש מכיר אותי ואני לא מכירה אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של המדריך במחיר כל-כך נמוך של 15 שקלים חדשים.

אני מקווה שתוכל להגיד לעצמך: “ואוו, זה רק 15 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!”. התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) וזה מאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודעת שאתה תוכל להפיק המון מהמדריך שלי, ושניסיתי להקל עליך בכל דרך אפשרית.

תן בי אמון ואני מבטיחה להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני אחלוק איתך במדריך שלי. כבר אמרו לי שאני צריכה לגבות לפחות פי 10 על המדריך הזה, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על המדריך המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד קדימה עכשיו, קח את המדריך שלי ותוכל לקבל את כל מה שרצית ויותר כבר היום!

 אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את המדריך המיוחד שלי ואם לאחר 30 ימים תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט, שלח אלי מייל לפני תום 30 הימים ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנעת שהמדריך הזה יגלה  לך עולם מופלא שלא ידעת עליו, עולם הברידג’, וגם יעזור לך לשמור על הראש מ”חלודה”, ואני מוכנה להתחייב על כך ללא כל “אותיות קטנות” הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

זכור שאף פעם לא מאוחר או מוקדם מדי להתחיל

ועוד דבר… למה צריך לחכות לגמלאות כדי ליהנות ?????

 התחל לשחק ברידג’ עכשיו

בהצלחה!

תמר

נ.ב. אתה חייב לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודעת כמה זמן אני אציע את המדריך במחיר הנמוך הזה של 15 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר מיוחד נמוך במיוחד, עד שאני אקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך. אני שומרת לעצמי את הזכות להעלות את המחיר בכל רגע נתון וללא כל אזהרה מראש. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה “תן לי את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

 

נ.ב.ב הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדם קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. על תיכנע לפחד לצעוד קדימה. ההשקעה הקטנה שלך כאן תאפשר לי לחלוק איתך את כל הידע והניסיון הרב שלי. אתה לא תצטער על-כך – אני מבטיחה לך! אז בו נסיים את המכתב הזה עכשיו… לחץ על הכפתור הרכישה “תן לי את המדריך עכשיו!” כאן למטה…